ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Ігри для розуму

Онлайн-ігри для розуму були розроблені відносно недавно, але вже встигли для багатьох стати незамінним інструментом тренування мозку.

Чому так важливо розвивати свій розум?

По-перше, з розумною людиною приємно та цікаво спілкуватися. Погодьтеся, що часом зустрічаються люди, з якими нема про що поговорити. Такій людині важко підтримувати бесіду, а якщо вона й скаже кілька слів, то якось не до речі. При цьому обидві сторони відчувають незручність, і мимоволі виникає бажання якнайшвидше закінчити розмову. Якщо ж спілкування приємне, то хочеться продовжити і розмову, і знайомство, а це означає, що розумна людина має більше друзів та ширше коло спілкування.

По-друге, розвинений розум дозволяє досягти більших результатів у навчанні та роботі, адже розум – це здатність мислити та пізнавати. Тренування розуму сприяє розвитку мислення та покращенню розуміння почутої чи прочитаної інформації. Таким чином, розвиваючи свій розум, Ви спрощуєте для себе процес навчання та засвоєння нової інформації.

По-третє, посаду керівника, як правило, обіймає розумна людина. Якщо Ви хочете просунутися кар'єрними сходами і досягти високої посади, Вам необхідно самовдосконалюватися.

Щоб розвивати розум, потрібно покращувати сприйняття, пам'ять, увагу, мислення та уяву. Наші ігри допоможуть Вам у цьому:

Тренінг розуму за допомогою онлайн-ігор має наукову основу. Усі наші вправи розроблені на основі методик, що застосовуються у когнітивній психології, тому Ви можете бути повністю впевнені у їхній користі та ефективності.

Коли Ви зареєструєтеся на сайті, то зможете наочно бачити всі свої показники за допомогою графіків та діаграм, а також спостерігати, як вони покращуються з часом. Тренажери для розуму розраховані на регулярні тренування, тому ми рекомендуємо Вам займатися по 15-20 хвилин хоча б тричі на тиждень. Якщо Ви будете дотримуватися такого графіка, то вже протягом 2-3 тижнів відчуєте перші результати.

Ви також можете скористатися готовою програмою тренування мозку, підготовленою для Вас нашими фахівцями.

Приступайте до тренування прямо зараз!