ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Пазл, що обертається

Ви любите збирати пазли? Зараз вони переважно використовуються як розвага для дітей, але й більшість дорослих у вільний час не проти зібрати улюблену картинку. Звичайно, усім відомо, що пазли несуть певну користь. Але чому саме дорослим корисно проводити час у такий спосіб? Давайте спробуймо розібратися.

Справа в тому, що пазли не лише тренують пам'ять, увагу та уяву, як пишеться у багатьох статтях. Ця захоплива гра допомагає розвинути просторове мислення, а також аналізувати та синтезувати інформацію.

Щодня ми стикаємося з потоком зорових образів, звуків, ароматів і смаків. Для того, щоб виділити з нього якусь думку чи ідею, ми якраз використовуємо аналіз та синтез. Аналізуючи інформацію, ми поділяємо масштабні ідеї на дрібніші завдання. Завдяки синтезу ми здатні комбінувати інформацію, що надходить за певним принципом, сортувати наші думки за категоріями, а також об'єднувати частини в єдине ціле.

Відомі нам детективи – Шерлок Холмс та Еркюль Пуаро – мали неймовірні здібності аналізувати та синтезувати отримані факти, що й приводило їх до успішного розкриття злочинів.

Якраз ці здібності Ви розвиваєте, граючи у пазли. До речі, цікаво, що вперше пазли вигадав у 60-х роках XVIII століття звичайний торговець географічними картами. Він наклеїв карту на тонку дерев'яну панель і розрізав на дрібні шматочки. Бажаючи підвищити інтерес дітей до географії, батьки охоче купували своїм чадам такі карти, попри високу вартість: на той час вона перевищувала середню заробітну плату робітника за місяць.

Ви можете знайти пазли серед наших розвиваючих онлайн-ігор на Бітрейніці. Щоб зібрати картинку, потрібно обертати її фрагменти доти, доки вдасться поставити їх правильно. Не забувайте, що час у Вас обмежений.

У нас є одна беззаперечна перевага перед фізичними пазлами: Ви не втратите жодного фрагмента.

Для того, щоб розвивати мислення комплексно, рекомендуємо Вам скористатися нашою спеціальною програмою розвитку мислення.