ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Шнеллер

Чи траплялися у Вашому житті так звані екстремальні ситуації? У деяких людей у таких випадках несподівано відкриваються якісь «надздібності». Наприклад, тікаючи від собаки, вони розвивають неймовірну швидкість, або перестрибують через високу огорожу, або дуже швидко залазять на дерево, а потім самі не розуміють, як їм це вдалося. А інші люди в подібних ситуаціях, коли важлива швидкість реакції, «впадають у ступор», і лише згодом можуть якось відреагувати, але… вже запізно.

Яскравим прикладом важливості швидкості реакції може бути їзда на автомобілі. Якщо Ви - водій, і у машини, що рухається попереду, спалахують стоп-сигнали, Вам необхідно швидко натиснути на педаль гальма. Якщо Ви забаритеся і не відреагуєте з необхідною швидкістю, то потрапите в аварію, в якій будете винні. Тобто в такому випадку Ваше життя, здоров'я та фінансові витрати безпосередньо залежать від швидкості Вашої реакції.

Швидкість реакції – це здатність виконувати прості завдання за умов обмеженості часу. Ця здатність необхідна як реакція на певний подразник. В описаному вище прикладі таким подразником виступають стоп-сигнали автомобіля, що рухається попереду. Перш ніж Ви натиснете на педаль гальма, пройде певний час, який включає 2 складові. Перша – це так званий «латентний час реакції» – час, який буде потрібний для проходження інформації через зорові та рухові нерви. У середньому для людини він становить 01-03 секунди. Це фізіологічна особливість людини та, на жаль, її не змінити.

Але є ще друга складова. Для того, щоб правильно відреагувати на умовний подразник, мозку необхідно обробити інформацію, що надійшла, і прийняти правильне рішення. А це вже психічний процес, що піддається тренуванню. У цьому Вам можуть допомогти онлайн-ігри, що розвивають реакцію.

На Бітрейніці Ви можете тренувати швидкість реакції за допомогою тренажера «Шнеллер». Подразником у цій ситуації виступають тарілочки різних кольорів, у які необхідно потрапити з рушниці. Складність полягає в тому, що, по-перше, важливо не забаритися, а по-друге, стріляти потрібно тільки по цих тарілках, не реагуючи на інші предмети, що з'являються перед Вами. І, звичайно, кількість патронів у Вас обмежена.

Грайте в «Шнеллер» регулярно, і Ви навчитеся контролювати першу, рефлекторну, неправильну реакцію та оперативніше керуватися мисленням, за необхідності швидко приймати рішення.

Хочете тренувати свій мозок? Зареєструйтесь! Ви можете вибрати ігрові тренажери самостійно або скористатися спеціальною програмою развитку мозку. У розділі статистики буде зручно спостерігати за своїм прогресом.