ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Ігри на розвиток зорової пам'яті

Чи потрібно розвивати зорову пам'ять? Звичайно ж, ТАК! Адже з її допомогою ми запам'ятовуємо місцевість та обличчя, розпізнаємо предмети та їх деталі. Візуальна пам'ять сприяє розвитку уяви, допомагає нам вибудовувати асоціації. Добре розвинена зорова пам'ять полегшує щоденні справи, дозволяючи запам'ятати необхідні деталі з першого погляду. Це важливо, тому що інформаційний потік у сучасному світі відчутно ущільнився, щодня ми зустрічаємо нових людей, відвідуємо нові місця та пізнаємо цікаві факти.

Близько 80% людей візуально сприймають інформацію набагато краще, ніж на слух. Це пов'язано з тим, що образне сприйняття навколишнього світу притаманне нам з самого дитинства. Маленькі діти, які ще не вміють говорити чи мислити логічно, просто дивляться і запам'ятовують яскраві, нові образи. Але, дорослішаючи, ми найчастіше втрачаємо таку здатність. Це призводить до того, що забуваються обличчя друзів, губляться речі та стає складніше орієнтуватися.

Якщо Ви хочете уникнути подібних наслідків, зорову пам'ять потрібно розвивати. Тренування зорової пам'яті та навіть феноменальний її рівень найбільше необхідні художникам, шоферам, мистецтвознавцям, працівникам міліції тощо. Але людям інших професій також важливо підтримувати цю здатність на допустимому рівні. Тому пропонуємо до Вашої уваги наші ігри на розвиток зорової пам'яті:

Якщо Ви хочете розвивати зорову пам'ять систематично, то Вам потрібно зареєструватися. Після реєстрації протягом пробного періоду для Вас будуть доступні всі функції сайту. Ви зможете відстежувати статистику та бачити прогрес своїх результатів на графіках.

Тренуйтеся по 15-20 хвилин щодня, і дуже скоро самі відчуєте результати.

Приступайте просто зараз!