ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Ігри на інтелект

Чи Ви граєте в ігри для розвитку інтелекту? Ні? Значить, це треба виправляти! Так? Тоді Ви потрапили прямо за адресою, тому що наші ігри мають ряд переваг, про які ми розповімо нижче.

Отже, давайте розберімося, що таке інтелект і навіщо його розвивати?

Інтелект – це здатність мислити, пізнавати, а також ефективно розв'язувати проблеми та завдання. Добре розвинений інтелект дає Вам перевагу на роботі, тому що всі керівники цінують, коли співробітник швидко і правильно виконує поставлене перед ним завдання. Якщо Ви працюєте на себе, то Вам необхідно розвивати інтелект, щоб на крок випереджати конкурентів.

Для того, щоб підвищувати інтелект, потрібно тренувати пам'ять, увагу та мислення, бо саме ці функції мозку за нього відповідають. У цьому Вам можуть допомогти наші онлайн-ігри:

Ми пропонуємо Вам більше, ніж просто можливість грати в ігри, що розвивають інтелект. За допомогою нашого сайту Ви можете системно тренувати ті інтелектуальні здібності, які вважаєте за потрібне.

Під час реєстрації Бітрейніка надасть Вам можливість вибору здібностей, які Ви хотіли б розвинути, а потім складе персональний план тренувань. Щоб тренування були найбільш ефективними, приділяйте їм 15-20 хвилин щодня. Ваша статистика відображатиметься на графіках. Таким чином Ви зможете побачити зростання свого інтелекту, адже це неабияк стимулює досягати нових, ще кращих результатів.

Рекомендуємо Вам також звернути увагу на нашу Програму розвитку інтелекту, яка складається із заздалегідь відібраних вправ.

Ми щиро бажаємо Вам успіхів у всіх сферах життя та віримо, що наші ігри для підвищення інтелекту допоможуть Вам досягти бажаних результатів.

Приступайте до тренування прямо зараз!