ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Спектр

Чи зустрічалися Вам люди, які постійно щось втрачають: не можуть знайти свої ключі, не пам'ятають, куди поклали мобільний телефон чи окуляри, не кажучи вже про якісь незначні та дрібні речі? Насправді це відбувається тому, що вони мають проблеми з ментальною картою – уявленням про місце розташування навколишніх предметів.

Крім того, у таких людей часто бувають садна, синці та навіть переломи, тому що вони не можуть точно прорахувати уявну траєкторію руху. Ми постійно несвідомо плануємо свої рухи. Навіть маленькі діти, повзаючи по підлозі, щоб не врізатись у кожну перешкоду, використовують цю здатність мозку. Що вже казати про спортсменів! Футболісти, хокеїсти, баскетболісти виразно уявляють не тільки свої рухи, а й дії противника у відповідь.

І за планування рухів, і за складання ментальної карти відповідально так зване просторове мислення – одна з функцій головного мозку, що дозволяє орієнтуватися у просторі та створювати зорові образи для вирішення різних завдань, як теоретичних, так і практичних. Такий вид мислення потрібний льотчикам, морякам, дизайнерам, архітекторам і навіть модельєрам.

Бітрейніка пропонує Вам розвивати просторове мислення за допомогою онлайн-гри «Спектр». На першому етапі гри перед Вами таблиця 3 на 3, в якій виділені кольором три осередки, що стоять поряд. Потім ці осередки закриваються, і стрілка показує, в який бік здійснюватиметься поворот. Вам необхідно подумки прорахувати, де опиняться кольорові осередки після всіх поворотів, і відкрити їх. З досягненням вищих рівнів завдання ускладнюється: збільшується і сама таблиця, і навіть кількість виділених кольором осередків і поворотів.

Якщо Ви хочете розвивати не тільки просторове мислення, але й інші його види, пропонуємо скористатися нашою спеціальною програмою розвитку мислення.