ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Велика риба

Швидкість мислення дуже часто визначає успіх у тій чи іншій справі. Чи траплялося Вам знаходити найкращий вихід із ситуації з фатальною затримкою, тобто тоді, коли він уже втратив свою актуальність? Або, прокручуючи в голові розмову, що закінчилася не на Вашу користь, із запізненням наводити масу аргументів, які явно дали б Вам перевагу, якби Ви висловили їх вчасно?

Якщо Ви відповіли «так», то швидкість Вашого мислення «накульгує», бо швидкість мислення – це здатність знаходити правильні рішення в умовах дефіциту часу. Але є й хороша новина: цю функцію мозку можна розвинути. Якщо Ви хочете швидко приймати правильні рішення у різних ситуаціях та виявляти винахідливість у потрібний момент – тренуйте швидкість мислення. Існує багато технік та вправ, які допомагають розвинути ці здібності.

Бітрейника пропонує Вам тренувати швидкість мислення за допомогою онлайн-гри «Велика риба». З наданого набору літер Вам необхідно буде скласти слово. Залежно від досягнутого рівня, довжина слів збільшуватиметься. І не забувайте, що Ви обмежені у часі. Чим вищого рівня Ви досягнете, тим кращий улов на Вас чекає.

Цю гру на розвиток швидкості мислення створено командою Бітрейніки на основі досить популярної колись настільної гри «Анаграми». Нещодавно вона була улюбленим способом розваги в компанії друзів. А якщо заглянути глибше в історію, то її любили ще у Стародавній Греції та Індії.

Гра «Анаграма» не тільки сприяє розвитку швидкості мислення, а й тренує увагу, концентрацію та навіть пам'ять. Крім того, розгадування анаграм покращує комбінаторне мислення, що є важливим для будь-якої людської діяльності. Також анаграми використовуються в багатьох тестах на IQ, зокрема у вербальному тесті Айзенка. Вирішення подібних завдань позитивно впливає на розвиток так званого вербального інтелекту, який передбачає загальну ерудованість, грамотність та кмітливість людини.

На нашому сайті Ви також можете скористатися спеціальною програмою розвитку мислення та тренувати уяву, аналіз та синтез, дії в розумі та багато іншого.

Почніть тренувати своє мислення зараз!