ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Вежа Х

Ви любите розв'язувати головоломки? Починаючи з кубика Рубика і п'ятнашек, закінчуючи кросвордами та судоку, включаючи загадки, шаради та навіть пазли ... Все це стосується різних видів головоломок, які неймовірно корисні для нашого мислення, тому що розвивають пам'ять, логіку і підвищують інтелектуальний рівень в цілому.

Але є одна особлива головоломка, яка ніколи не була настільки ж популярна, як п'ятнашки або кросворди, але здатна принести чималу користь, розвиваючи наше мислення. Це Ханойська Вежа.

Цю гру винайшов французький математик Едуард Люка у 1883 році. У класичному її варіанті дано три стрижні, на один з яких нанизані 8 кілець, що відрізняються за розміром, при цьому менші лежать на великих, утворюючи своєрідну піраміду. Завдання полягає в тому, щоб перенести її на третій стрижень, переміщуючи щоразу лише по одному кільцю. Другий стрижень при цьому використовується як допоміжний.

Едуард Люка разом із головоломкою вигадав захопливу легенду. Нібито у великому храмі міста Бенарес знаходиться бронзовий диск, на якому закріплено 3 алмазні стрижні, висотою в один лікоть і завтовшки з бджолу. Давним-давно ченці цього монастиря завинили перед богом Брахмою і розгнівали його. Тоді Брахма і спорудив три високі стрижні, і на один з них нанизав у вигляді піраміди 64 диски, виготовлені з чистого золота.

Щойно всі диски будуть переміщені з одного стрижня на інший, вежа разом із храмом перетвориться на пилюку, і тоді під гуркіт грому загине світ. Але не засмучуйтесь! Вчені підрахували, що навіть якщо ченці працюватимуть день і ніч, переміщуючи диски, їм знадобиться 584 мільярди років.

Узявши за основу цю головоломку, команда Бітрейніки розробила онлайн-гру «Вежа Х», яка сприяє розвитку точності пам'яті та стійкості уваги. А також в результаті тренувань на цьому тренажері для мислення Вам буде простіше робити дії в умі та прораховувати їх на багато кроків уперед. Наша гра – це не класична Ханойська Вежа. Вам необхідно буде спочатку продумати та ввести всі переміщення дисків, і лише після цього комп'ютер сам їх виконає.

Розвивайтеся разом із Бітрейнікою! Пропонуємо скористатись нашою спеціальною програмою розвитку інтелекту.