Українська

Умови повернення коштів

1. У разі виникнення проблем з доступом до тренажерів або до сайту в цілому, які виникли після придбання абонементу та протягом його дії Користувач повинен звернутись до технічної підтримки на електронну пошту support@b-trainika.com або за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті.

2. Виконавець зобов’язується прийняти всі необхідні заходи для усунення проблеми та продовжити термін надання оплачених послуг Користувачу на період, протягом якого мала місце несправність.

3. Якщо Виконавець не може відновити роботу Сайту протягом 14 днів (або в інші строки, по узгодженню з Користувачем) з моменту звернення Користувача, Користувач має право на повернення коштів. При цьому йому повертається частина коштів, сплачених за абонемент, пропорційна часу з моменту звернення і до закінчення терміну дії абонементу. Додатково з суми, що повертається, віднімається 9% через комісію, пов'язану з обробкою платежів.

4. Повернення коштів не здійснюється у випадках, якщо:

5. Повернення коштів здійснюється виключно на особисту карту Visa/Mastercard Користувача, яка видана банком України. Для повернення коштів Користувач, після отримання повідомлення від служби підтримки про неможливість надання доступу до повного функціоналу сайту в строки, згідно п. 3 ціїх умов, повинен направити відповідну заявку на електронну адресу support@b-trainika.com, в якій вказати номер карти для повернення коштів.